Sklo

Skleněné příčky a sprchy. Dveře posuvné a otevíravé.

Skleněné sprchy

Připravili jsme „mini projekt“ realizace skleněné sprchy. Jedná se vždy o dodávku na míru. Připravíme jednoduchý projekt – výkres dle zadání investora. Stavební a obkladačské práce jsou vždy dodávkou stavby. Dodáme lišty pro zasazení skla do obkladů, možno včetně usazení na místě. Stavba položí obklady. Zaměříme pro sklo. Vyrobíme. Dovezeme a namontujeme skla k předání, případně se počká na vyzrání lepidel před pokládkou dveří apod.
Výhoda našeho projektu spolupráce je, že investor nemá další jednání a subdodávky dalších obkladačských firem. Skleněné komponenty jsou pouze naše strana, ostatní řeší stavba. Takto se dá realizovat jak sprcha tak třeba dveře či prosklená šatna vstupu.

Skleněné dveře

Dveře posuvné i otevíravé. Doporučíme vhodnou techniku a provedení. Novinkou je rozebiratelný závěsný sytém posuvných dveří pro SDK. Tudíž možný servis bez bourání SDK.

Skla nabízíme klasická, super čirá bez zeleného nádechu, bezpečnostní či s dekorativním vzorem pískováním. Zrcadla. Doplňky k nábytku.

posuvne dvere

Posuvné dveře s dřevěném rámu

Systém dřevěného rámu pro fixní i posuvná skla. Hliníková kolejnice je vsazena do dubového rámu, který rámuje prosklení či dveře.

Tlumený dojezd pro dveře i nad 100kg.

Výběrový Dub pro CNC frézované profily rámu.

Novinka 2021. KLEIN NATURE. Výroba KLEIN Španělsko.

ke stažení: KLEIN NATURE PROSPEKT.pdf

klein nature

Posuvné celoskleněné dveře

Systém pro fixní i posuvná skla. Usazení na strop, stěnu a do podhledu.

Tlumený dojezd oboustranný. V základu Elox, Bronze, Černá. Možno barvit jakékoliv RAL barvy (vypalovací práškové barvy). SDK (podhled) jediný rozebiratelný systém na trhu

ke stažení: KLEIN UNIKGLASS PROSPEKT.pdf

klein nature

POD STROP / NA STĚNU / VESTAVNÉ DOP PODHLEDU

klein nature

Potisk skla

Keramický potisk skla je dokonalým provedení grafiky na skle. Barva je zapečená, odolá chemii i mechanickému poškození. Není náchylné k usazování nečistot. Snese vysoké teploty, tekoucí voda po ploše nezpůsobuje dočasné zprůhlednění jako u běžného pískovaného skla (satinátu).

Možnost vlastního motivu ve vysokém rozlišení. Potisknutá skla můžeme osadit i v sauně či parní kabině.

Extra čiré sklo – Clearvision

Pokud vyrobíme posuvné dveře v satinátu (matném leptaném či pískovaném skle) tak standardní sklo jenž má nazelenalý nádech se projevi při posunu skla před bílou nebo světlou stěnu. Bude lehce zelené. Extračiré sklo tím, že téměř neobsahuje prvek železa se jeví jako naprosto bezbarvé a takové dveře budou vždy na pohled bílé. U silnějších skel nebo lepených na sebe je zelená ještě více důraznější. Clearvision – vysoká estetika skla v interiéru.

Sklo s folií

Jednoduché, trvanlivé, kvalitní, levné. Polep velkoformátové folie na sklo. Možnost vlastní grafiky. Obměnitelné.

Polep skla folii s grafikou je jednoduchou možností jak uděla sklo s dekorem, nebo neprůhledné. Například ve sprše. Folie je středně odolná mechanickému a chemickému působení. Životnost cca 5-7 a více let.

Výhodný poměr cena / výkon. Polep skla není drahý.