Sklo

Skleněné příčky a sprchy. Dveře posuvné a otevíravé.

Skleněné sprchy

Připravili jsme „mini projekt“ realizace skleněné sprchy. Jedná se vždy o dodávku na míru. Připravíme jednoduchý projekt – výkres dle zadání investora. Stavební a obkladačské práce jsou vždy dodávkou stavby. Dodáme lišty pro zasazení skla do obkladů, možno včetně usazení na místě. Stavba položí obklady. Zaměříme pro sklo. Vyrobíme. Dovezeme a namontujeme skla k předání, případně se počká na vyzrání lepidel před pokládkou dveří apod.

Výhoda našeho projektu spolupráce je, že investor nemá další jednání a subdodávky dalších obkladačských firem. Skleněné komponenty jsou pouze naše strana, ostatní řeší stavba. Takto se dá realizovat jak sprcha tak třeba dveře či prosklená šatna vstupu.

Sleněné dveře

Dveře posuvné i otevíravé. Doporučíme vhodnou techniku a provedení. Novinkou je rozebiratelný závěsný sytém posuvných dveří pro SDK. Tudíž možný servis bez bourání SDK.

Skla nabízíme klasická, super čirá bez zeleného nádechu, bezpečnostní či s dekorativním vzorem pískováním. Zrcadla. Doplňky k nábytku.

Potisk skla

Keramický potisk skla je dokonalým provedení grafiky na skle. Barva je zapečená, odolá chemii i mechanickému poškození. Není náchylné k usazování nečistot. Snese vysoké teploty a kondenzát či tekoucí voda po ploše nezpůsobuje dočasné zprůhlednění jako u běžného pískovaného skla (satinátu). 

Extra čiré sklo – Clearvision

Pokud vyrobíme posuvné dveře v satinátu (matném leptaném či pískovaném skle) tak standardní sklo jenž má nazelenalý nádech se projevi při posunu skla před bílou nebo světlo stěnu. Bude lehce zelené. Extračiré sklo tím že téměř neobsahuje prvek železa se jeví jako naprosto bezbarvé a takové dveře budou vždy na pohled bílé. U silnějších skel nebo lepených na sebe je zelená ještě více důraznější. Clearvision – vysoká estetika skla v interiéru.

Sklo s dekorem

Pro mnohé milým překvapením že umíme sklo polepit folií  dekorem. Barevným i jednobrevným. Kytičky, linie, mřížka, obrysy mohou zajímavě přerušit místnost či oddělit sprchu. Doladit interiér. A že se ohledí? může se stát, strhnem, zahodíme, nalepíme novou nebo žádnou. Folie jsou UV stabilní a mají vysokou odolnost proti oděru.