Sauny

Sauny na míru. Sauny Tylö. Topidla. Příslušenství.

Sauny na míru

Realizace na míru dle požadavku a představ investora, naše hlavní činnost. Stavíme sauny na způsob sandwich, tzn. samonosná konstrukce, kde se nekotvíme na stěny místnosti. K podlaze lepíme a případně vrtáme, dle potřeby. Kolem sauny vzniká prostor pro odvětrání. Tento způsob považujeme za nejlepší a většina světových výrobců kvalitních saun vyrábí tímto osvědčeným způsobem.

Stejně jako šaty dělají člověka, saunu dělají detaily. Zakulacené hrany aby netlačily, podsazené výplně aby paty nekopaly, skryté světla aby nedráždily. Materiál obkladu interiéru je vždy i materiálem zárubně, proto si je vyrábíme sami. Světlo za opěrkou svítí po celé šíři, také vlastní výroba. Madlo jako lavice a venku jako obklad nebo interier místnosti? Vyrobíme sami.

Logika mise: Samozřejmě to, že nepoužíváme komponenty sériové výroby (pokud se nám to nehodí) a vyrobíme sami, se projeví na ceně. A naše logika mise produkce, není kvantita a nízká cena, ale krása a funkce. Sauna není kus nábytku z obchodu který vyměníte až se ohledí, je to součást domu, musí s ním ladit, splynout, komunikovat. Proto máme úspěch ve spolupráci s architekty a projektanty. Ví, že my pochopíme a dokážeme.

Děkuji za spolupráci…ONO.JE  Olgoj Chorchoj  Cappa Development  DEK  Acris  Atelier Kosa  DOOOM  A.M.O.  Dvorak & Partners a další

Sauny Tylö

Prefabrikované kompletní Sauny. Lze je postavět v nice do které se po sestavení zasunou, nebo se postaví na volném místě a vnější stěny se opláští pohledovými panely, či se obezdí.

Všechny Tylö sauny jsou v základu pohledové z čela a jedné strany, k usazení do rohu místnosi. Dle zadání přidáme i další stěny pohledové a můžeme pokud to jde změnit prosklení sauny.

Harmony

Předvyrobené švédské sauny rovnou z Halmstadu. Sauny jsou vyrobené jako sandwich systém volně stojící v prostoru. Sauny mají v základu pohledové dvě strany, čelo se vstupem a jeden vybraný boční penel. Materiál interiéru a exteriéru je společný.

Sauny jsou vyráběny s velkou kapacitou a většinou jsou dostupné do měsíce od obj., což je velmi výhodné oproti saunám na míru. A stále máte poměrně široký prostor ohledně výběru velikostí a provedení.

Impression

Panacea

Nová generace moderní modulové kabiny s grafickým prosvětleným sklem a lavičkami z Corianu. Stěny akrylátové.

Saunová topidla

Většině saun dopřejeme topidlo švédského Tylö nebo finského Helo. Topidla na dřevo potom Kastor. Jsme zastoupením TyloHelo Group v CR a tyto výrobky dovážíme i servisujeme. Případně jiné výrobce po domluvě, Harvia, Sentiotec, EOS a jiné.

U značky Tylo a Helo však zaručujeme garanci po dobu 5ti let od zakoupení v domácím provozu. Na všechno, vč. spirál a elektroniky.