Exteriér

Saunové domečky. Sezení. Treláže. Pergoly. Lavečky. Dekorace.

Saunové domečky

Saunové domky jsou aktuální a chtějí je zejména Ti, kteří již doma nemají prostor a nebo chtějí něco nového do zahrady. Domek se saunou může být jen zastřešená sauna nebo také komplex místností pod jednou střechou – Sauna, odpočívárna či převlékárna a šopa pro sekačku, grill, nářadí a další věci které je dobré mít na zahradě po ruce.

Pro začátek něco o naší představě provedení: Stavíme tyto domky jako malé dřevostavby. Izolované stěny, vestavěné elektoinstalace, okna s dvojsklem, kvalitní sušené dřevo, plechové střechy. Nešetříme na spojovaím materiálu ani kvalitních lepidlech. Samozřejmě se tato kvalita projeví na ceně domečku. Nepoužíváme Modřín, v sauně Smrk a na střechu lepenku. Někdo jde cestou kvality, jiný ceny. Prefabrikované domky a sudy ze zahraničí nemohou konkurovat. Běžná cena venkovní sauny s předsíní a malým skladem o rozměru cca 5×2,5m se pohybuje s cenou okolo 370000.- bez DPH. Realizujeme saunové domečky vyráběné na míru. Nezajišťujeme stavební připravenosti – základové desky, zemní vruty apod.,ale navrhneme doporučené přípravy pro dané projekty. Investujte do kvality a nechte si doporučit provední stavby.

Vybavení zahrad

Stává se, že klient při realizaci terasy nebo častěji paní domu přijde s dotazem jestli bychom nemohli z toho dřeva co má na terase (to je termoborovice paní…) udělat malou lavičku před vchodem, ano mohli, a truhlík? ano, květináč? ano. Rámy na obraz? prkýnko na wc? To už asi ne madam :), ale ty věci ven k terase to je dobrý nápad! Pěkně to bude ladit.

Na tyto venkovní – zahradní doplňky doporučíme Pinterest, motivací nekonečno a věřím, že si tam najdete co potřebujete. Pošlete nám to do mejlu a zpracujeme. Foto: Zahradní kuchyně s ohništěm a grilem, termoborovice, HPL laminát, betonové stěrky.

Květináč, Truhlík, Treláž, Lavička, Fasáda…

Menší dřevěné květináče k terase nebo na zábradlí. A oblíbené truhlíky! Minizahrádky s širokým okrajem na který si sednete takže se nebudete hrbit, ale v klidu si pohrabete se v těch bylinkách a zelenině.

Zpracování ve zkratce: Smrková nebo termodřevěná konstrukce, opláštěná z venčí například termoborovicí a uvnitř vyložená voděodolnou překližkou. Horní okraj osazen límcem ze dřeva. Ocelové stavěcí nožičky.

Truhlík vystelete ode dna kamením, geotextílií, klestím, kůrou, substrátem a sadíte.

Do budoucna plánujeme samozavlažovací typ, vhodné na terasy kde je horko a není prostor na každodenní zalévání.