Parní lázně a sprchy

Parní technologie, generátory. Parní kabiny Tylo. Stavební prvky.

Parní technologie

Dodáváme a servisujeme parní generátory výrobce Tylo AB Sweden.

Garance 5 let v privátu. Výměnné spirály. Nově řešené vypouštěcí kulové ventily. Čistitelné kyselinou. S regulací Elite ovládání přes wifi pomocí aplikace TyloHelo. Externí spínač pro spínání pomocí domácí inteligence.

Servis, záruka, díly, rychlá dodávka.

Parní kabiny Tylö

Prefabrikované kompletní kabiny. Kabiny lze postavět v nice do které se po sestavení zasunou, nebo se postaví a vnější stěny se opláští pohledovými panely, či se obezdí. Akrylátové stěny-dílce připravené k sestavení. Kompletní dodávka dle jednotlivých rozměrů, které najdete v katalogu. Jednotlivé části čelní stěny je možno zaměnit za prosklené. Velikosti, rozměry – každá řada má své dané výrobní rozměry dle tabulek v katalogu.

Elyseé

Anatomická sedačka z akrylátu se světlem nad každým sedákem. V sestavě je i modul se sprchou. Tryska se montuje do sprchové sekce nebo pod sedák.

Excelent

Akrylátové svislé sekce daných rozměrů vytvoří půdorys kabiny dle potřeby a in teriér se vybaví hliníkovými lakovanými lavičkami. Čelní stěnu se vstupem je možno prosklít záměnou sekcí za prosklené.

elysee

Panacea

Nová generace moderní modulové kabiny s grafickým prosvětleným sklem a lavičkami z Corianu. Stěny akrylátové.

Parní kabiny na míru

Pro specifické projekty dodáme parní lázně na míru vč. technologií. Dodávka je kompletní vyjma podlah, hydroizolací a obkladů. Sestavíme Vám z WEDI konstrukce kabinu kde je zamýšlena, propojíme s parním generátorem a regulací. Nachystáme komponenty pro spuštění lázně.Obklady a jejich pokládku si řeší zákazník sám se svou stavební firmou. My zajístíme technologie a pomůžeme s projektem.

 

Stavební prvky

Pro stavbu kabiny na míru zajištujeme stavební systémy a komponenty.

Konstrukční desky. Dveře a okna. Osvětlení.

Konstruční desky WEDI

Opomínaný stavení systém XPS desek který soudruzi na západě úspěšně používají již desítky let. Desky pro páry používáme o síle 50mm pro volně stojící příčky a 20-30mm pro srovnání stávajících zděných stěn. Desky o základním rozměru 2500x600mm slouží jako izolace, přerušení tepelného mostu a ve verzi s parobrzdou jako stavební dílce pro parní lázně. WEDI dodává i doporučená lepidla, pásky a izolační komponenty přímo pro stavbu parní lázně. Více info v sekci WEDI konstrukční systém na hlavní stránce.

Komponenty pro stavbu

Vestavné komponenty pro parní lázně. Dveře v hliníkovém rámu na míru, barva dle RAL, sklo čiré, bronze a jiné. Hliníková okna pevná – prosklení parní kabiny. Trysky, oplachové spršky, profily pro oklady.

Osvětlení pro páry a sauny

Systémové LED lišty pro parní lázně a sauny na míru. LED pásek pro vysoké teploty vyrobený dle našich požadavků přímo výrobcem LED zdrojů, 4000K, 15W/m, 24V, IPX7. Možno stmívatelné. V parní lázni se usazuje zejména pod lavice svítící směrem k podlaze, nebo za opěrky, či za skleněné vitríny s potiskem. Do saun se instaluje pod lavice nebo nejčastěji za opěrky.