Parní lázně a sprchy

Parní technologie, generátory. Parní kabiny Tylo. Stavební prvky.

Parní technologie

Dodáváme a servisujeme parní generátory výrobce Tylo AB Sweden.

Garance 5 let v privátu. Výměnné spirály. Nově řešené vypouštěcí kulové ventily. Čistitelné kyselinou. S regulací Elite ovládání dálkově pomocí aplikace Tylo (Android-iOs).

Na Vaši stávající i novou parní lázeň navrhneme a dodáme parní generátor s potřebnou technikou.

Servis, záruka, díly, rychlá dodávka.

Parní kabiny Tylö

Prefabrikované kompletní kabiny. Kabiny lze postavět v nice do které se po sestavení zasunou, nebo se postaví a vnější stěny se opláští pohledovými panely, či se obezdí. Akrylátové stěny-dílce připravené k sestavení. Kompletní dodávka dle jednotlivých rozměrů, které najdete v katalogu Tylo PARA. Jednotlivé části čelní stěny je možno zaměnit za prosklené. Velikosti, rozměry – každá řada má své dané výrobní rozměry dle tabulek v katalogu.

Parní kabina PANACEA a parní kabina se saunou PANACEA TWIN

Parní sprchy – VISTA kabina pro ustavení v rohu nebo v prostoru při stěně. STELLA, sprchový sloup s generátorem páry. GLASSFRONT prosklení pro parní sprchu, vestavba.

PANACEA

Parní lázeň.

Nová generace moderní modulové kabiny s grafickým prosvětleným sklem a lavičkami z Corianu a akrylátových stěn. Rám z černě eloxovaného hliníku.

Velikosti kabin (výška vždy 2090mm) :

1725×925 / 1325×925 / 1725×1725 / 2125×1725 / 2125×1725 / 2525×2125 / 2525x2525mm

Lavice z corianu (výška 450mm) : 1545×600 / 1945×600 / 2345×600

 

PANACEA TWIN

Parní lázeň se saunou jako jeden prvek.

V dodávce kompletní parní kabina. Hliníkový černě eloxovaný rám. Patentovaný systém skládacích profilů pro rychlou a jednoduchou montáž, kabinu složíte za den. TWIN je potom v kombinaci parní kabiny se saunou. Složený prvek kabin je společný, nedělitelný. Kabiny jsou umístit do levého i pravého rohu a otočení kabin lze kombinovat.

Velikosti: 3454x2090x1725mm

produkt je více variantách, připravujeme…

 

VISTA

Sprchový kout s párou.

Samostatná sprcha s parním generátorem v černém sprchovém sloupu který se prodává zvlášť pod názvem Stella. Horní a ruční sprcha. Dálkově ovládáno i přes telefon. Černý hliníkový rám a prosklení z lehce šedého skla. Umístění v rohu místnosti nebo zády ke stěně v provedení DC.

Rozměry 900×1600 / 900x1300mm

elysee

STELLA

Parní sprchový sloup, samostatný.

Pro připravené a stávající sprchové kouty je připraven samostatný sprchový sloupek obsahující přípojku na horní sprchu a osvětlení, vlastní ruční sprchu a parní generátor. Umísťuje se ve sprchovém koutu do  5,5m3 na stěnu kde je přípojka vody a el.400V. Usazuje se na podlahu se spádem do kanálku. Kabina se uzavírá těsnícími dveřmi či prosklením. Hlavice mohou být chrom, černé, nerez matt.

Rozměr: 2060 x 280 x  110mm / příkon 2,5 nebo 4,5kW

Odkaz: Tylo.com Steam showers

elysee

GLASSFRONT VISTA

Prosklení se vstupem pro parní sprchy.

Pro parní sprchové kouty dodáváme pevné prosklení s dveřmi. Jemně šedé kouřové sklo v hliníkovém rámu v černém provedení. Dveře s magnetickým těsněním. Prosklení se vyrábí na míru dle požadavku. Poptejte emailem. S prahem nebo bez něj.

Rozměr: maximálně šířka 2400 x výška 2500mm (další omezení dle poptávky) Příklad ceny:  2000×2000: 70200.- bez DPH + doprava.

Odkaz: Tylo.com Steam showers

elysee

Parní kabiny na míru

Pro specifické projekty dodáme parní lázně na míru vč. technologií. Dodávka je kompletní vyjma podlah, hydroizolací a obkladů. Sestavíme Vám z WEDI konstrukce kabinu kde je zamýšlena, propojíme s parním generátorem a regulací. Nachystáme komponenty pro spuštění lázně.Obklady a jejich pokládku si řeší zákazník sám se svou stavební firmou. My zajístíme technologie a pomůžeme s projektem.

Stavební prvky

Pro stavbu kabiny na míru zajištujeme stavební systémy a komponenty.

Konstrukční desky. Dveře a okna. Osvětlení.

Konstruční desky WEDI

Opomínaný stavení systém XPS desek který soudruzi na západě úspěšně používají již desítky let. Desky pro páry používáme o síle 50mm pro volně stojící příčky a 20-30mm pro srovnání stávajících zděných stěn. Desky o základním rozměru 2500x600mm slouží jako izolace, přerušení tepelného mostu a ve verzi s parobrzdou jako stavební dílce pro parní lázně. WEDI dodává i doporučená lepidla, pásky a izolační komponenty přímo pro stavbu parní lázně. Více info v sekci WEDI konstrukční systém na hlavní stránce.

Komponenty pro stavbu

Vestavné komponenty pro parní lázně. Dveře v hliníkovém rámu na míru, barva dle RAL, sklo čiré, bronze a jiné. Hliníková okna pevná – prosklení parní kabiny. Trysky, oplachové spršky, profily pro oklady.

Osvětlení pro páry a sauny

Systémové LED lišty pro parní lázně a sauny na míru. LED pásek pro vysoké teploty vyrobený dle našich požadavků přímo výrobcem LED zdrojů, 4000K, 15W/m, 24V, IPX7. Možno stmívatelné. V parní lázni se usazuje zejména pod lavice svítící směrem k podlaze, nebo za opěrky, či za skleněné vitríny s potiskem. Do saun se instaluje pod lavice nebo nejčastěji za opěrky.