Více jak 10 let vyrábíme sauny na míru, rozšiřujeme nabídku, vymýšlíme detaily a hlavně Vám děláme radost. Vymýšlejte, navrhujte, sněte a my Vám zkusíme Vaše představy zrealizovat.

Naše hlavní rysy saun – praktičnost a funkčnost, minimum lišt, bez viditelných spojů a šroubů, navazující linie, čistý design. Snažíme se proměnit návrhy architekta ve skutečnost i za cenu vyšší pracnosti a řešení složitých detailů. Umíme to.

Domácí a Venkovní Sauny

TYLÖ SAUNA

Tylo vytváří inspirativní prostředí pro sprchy, sauny, parní koupele a to jak doma, tak ve veřejných zařízeních. V našem sortimentu nabízíme maximální kvalitu a zpracování. Naši zákazníci se naučili očekávat vždy od produktů Tylö věrnou kvalitu švédského výrobce, který své komponenty vyrábí výhradně ze švédských komponentů.

Produkty TYLÖ a oficiální podpora v ČR od WRAKu jsou Vám k službám.

Tylö IMPRESSION

IMPRESSION

Prosklené sauny v lakovaném hliníkovém rámu, černém nebo bílém.

Velikosti od 1,3m2, mřížky na sklech jsou odnímatelné, možnost klasické i parní sauny.

Sauny v hliníkové konstrukci, stěny ze světlé osiky a interiér z Termojasanu, žaluzie jdou lehce oddělat pro očištění skleněných výplní. Součástí sauny je i osvětlení Lightrail i190ht – teploměr s vlhkoměrem na dřevěné liště, která je LED podsvětlená stejně jako opěrky zad. Součástí sauny není pouze topidlo, to je třeba vybrat dle velikosti a požadavku parní či klasické sauny.

Impression sauna, sauna room, soft sauna, I1115c black fl I1309 fl test I1313 fl

I1713 fl    I1915c black fl

Impression dusch Impression sauna, sauna room, soft sauna,

Impression sauna, sauna room, soft sauna, Sauna i1115c

I1915c 01 I1915c 02 Benches 2

layout impression2014

Tylö IMPRESSION TWIN

IMPRESSION TWIN Prosklené sauny v kombinaci s parní sprchou či klasickou sprchou.                                                               SAUNA + SPRCHA

Velikosti od 1,3 x 1,8m, mřížky na sklech jsou odnímatelné, možnost klasické i parní sauny, možnost klasické či parní sprchy

Multifunkční zařízení Sauna + Sprcha v hliníkové konstrukci, stěny ze světlé osiky a interiér z Termojasanu, žaluzie jdou lehce oddělat pro očištění skleněných výplní. Součástí sauny je i osvětlení Lightrail i190ht – teploměr s vlhkoměrem na dřevěné liště, která je LED podsvětlená stejně jako opěrky zad. Součástí sauny není pouze topidlo, to je třeba vybrat dle velikosti a požadavku parní či klasické sauny.

Twin32 ret_resize

Twin black_resize   Twin white_resize

Twin13 ret bl_resize   Twin16 ret_resize

Twin32 ret bl_resize Twin93 ret_resize

Půdorysy Impression twin

layout twin

Tylö HOME VISION

VISION je určen pro domácí prostředí a je vhodný i pro pensiony a rekreační domy.

Zárubeň, rámy oken a lavice jsou z Olše, vnitřní obklad potom ze světlé Osiky. Sauna zaujme dveřmi z ohýbaného skla a vnitřní kombinací světlého a tmavého dvřeva. V dodávce je kompletní sauna bez topidla. Níže nejdete obr. s půdorysy.

Space Vision 150_1_4992x3320_72_100

Space Vision

Midivision_4992x3320_72_90

Midi Vision

Round Vision 200_4992x3114_72_100

Round Vision

layout vision

Tylö EVOLVE

EVOLVE – základní řady saun Tylö s rozšířenými možnostmi volby prosklení a interiéru( Evolve Plus GC a GF). Sauny jsou koncipovány jako volně stojící v rohu mistnosti či prostoru. Sauny jsou v základním provedení obloženy pohledovým materiálem ze dvou stran a interiér jsou stěny v osice či smrku a lavičky v osice. interiéry jsou jdou nahradit dřevem olše, cedaru, osiky, lavičky poté osikové a termoosikové.

Evolve PLUS GC (glass corner) sauny moderní s proskleným rohem. Provedení rohové a klasické obdélníkové.

 Evolve GC  Evolve E1919GF miljo1

Evolve plus GC 2  Evolve E1919GF miljo

Evolv glassfront57  Evolv glassfront70  Evolv glassfront96  Evolve ceiling

Evolve PLUS GF (glass front) sauny s proskleným čelním panelem.

Evolve plus GF  Evolve E1919GF

Evolve dusch 1  ESR al-expression french02

ESR al-expression french01  E68-expression scandinavian01

E68-expression  Evolve threshold  Evolve E1919GF miljo2

Evolve STANDARD uzavřené kabinky, ekonomické, účelné

  Evolve E1919  Evolve E1919C

  Evolve 1719 model  Evolve 1719

 Půdorysy Evolve:

PLUS GF  –  PLUS GC  –  Standard

layout evolve plus gf  layout evolve plus gc  layout evolve standard

tylo vista

TYLÖ DESIGN LINE

Tylö design Line  – LUXUS
Design Line je řada výrobků skládající se ze čtyř zbrusu nových saunových vzorů. Každý z nich má absolutní pojem
stylu připraveného k použití. Můžete si vybrat velikost a volně kombinovat vlastnosti, nebo se Vám možná líbí tak, jak jsou.

TYLÖ DESIGN LINE

ČTYŘI ODSTÍNY LUXUSU
Jako součást svého závazku zavést do světa jedinečnost a luxus v podobě prémiové švédské sauny a páry představuje výrobce Tylö řadu design Line se čtyřmi inovativními koncepty – Sensation – Passion – Panorama – Simplicity. Nechte na sebe dýchnout kouzlo těchto designových saun.

 

simplicity 2 Sensation Sensation heater 300dpi Sensation bench 300dpi Passion Passion bench2 finalPassion bench final Panorama Panorama heater final Panorama bench final SensationČTYŘI