PARNÍ SPRCHY TYLÖ IMPRESSION

Nemáte-li doma prostor a chcete si dopřát lázně, je pro Vás kombinovaná sprcha s párou ideální řešení. Parní sprchy Impression se vyrábí ve třech velikostech jako kabiny a pro vestavbu jsou dvě možnosti provedení s parními sloupy.

Čtěte dále a vybírejte…

285013

Sprchy je možno vestavět do stěny, nebo nechat volně stát třeba v rohu.

Jsou koncipovány pro umístění do rohu,viz půdorysy dole. Kabiny se skládají před instalačním prostorem a potom se zasunou na místo kde budou stát.

Většinou se postaví na podlahu kde už je spád do vpusti, nebo je v nabídce vanička se vpustí pro napojení na odpad.

Kabiny jsou konstruovány v bíle nebo černě lakovaném hliníkovém rámu. Dvě stěny jsou průhledné – vchod+prosklení a jedna postranní stěna. Druhá boční stěna u zdi a záda jsou zatmaveá do černa. Část za parním sloupem je bílý akrylát. Na panelu jsou dvě malé čiré poličky.

Sloup uprostřed kabiny obsahuje horní a ruční sprchu, termostatickou baterii, ovládání parního generátoru H1 a uvnitř je schovám parní generátor.

Přístup pro servis je zajištěn ze sprchové části, s kabinou není nutno nijak později hýbat.

PARNÍ SLOUPY

TYLÖ STEAM COLUMN

Parní sloupy jsou ideálním řešením, když chcete parní sprchu vestavět, použít vlastní design obkladu a sloučit sprchu dokonale s okolím.
TX202G + prosklení + dveře – Parní sloup ke kterému přidáte dveře Tylö 60G a prosklení ve třech různých šířkách. Spojením těchto částí vyvoříte stěnu se vším co potřebujete a zaklopíte jí sprchový kout, který je i parní lázní. Ve sloupu je genrátor, ovládání je venku, uvnitř je ruční sprcha. Je možno ovládat další sprchy ketré by jste chtěli, například vestavnou ve stropě.
TX202W – Parní sloup určený k nasazení na stěnu. Obsahuje vše potřebné – generátor, ruční a horní sprchu,ovládání.
Příklady a půdorysy níže…

TYLÖ SPRCHY IMPRESSION & STEAM COLUMN

PARNÍ SPRCHY A PARNÍ SPRCHOVÉ SLOUPY
i110/c
tx202w
i130

1. vědět co chci

2. najít prostor

3. oslovit WRAK

a my se Vám budeme snažit udělat

RADOST

 

i170
tx202g
tylette

5 let garance

tylo 60 years

60 let zkušeností

PARNÍ SPRCHA i130

SPRCHY TYLÖ IMPRESSION

Všechny parní sprchy Impression jsou v bílém nebo černém lakovaném hliníkovém rámu, dveře drží magnetická těsnící lišta, stěny jsou čiré nebo černé lakované sklo, zadní část je ze skleněné příčky doplněnou o akrylátovou část s parním sloupem. Osvětlení 4ks LED světel ve strope. Ruční a horní sprcha. Parní generátor s ovládáním h1. Doporučujeme instalovat úpravnu vody na odstranění vápníku z vody.

Steam Shower Impression i130

I170 white  h1 I170cabin

 i130 FL Black  i130 FL White

Shower head 2  Steam dörr 017  Steam outlet Grace  tylo stooldet

layout i130

PARNÍ SPRCHA i170

SPRCHY TYLÖ IMPRESSION

Všechny parní sprchy Impression jsou v bílém nebo černém lakovaném hliníkovém rámu, dveře drží magnetická těsnící lišta, stěny jsou čiré nebo černé lakované sklo, zadní část je ze skleněné příčky doplněnou o akrylátovou část s parním sloupem. Osvětlení 4ks LED světel ve strope. Ruční a horní sprcha. Parní generátor s ovládáním h1. Doporučujeme instalovat úpravnu vody na odstranění vápníku z vody.

Steam Shower Impression i170

I170 white  h1

 i130 FL White   I130cabin black

     Steam door  Spot light  Shower head 2 

285013

layout i170

PARNÍ SPRCHA I110/c rohová

SHOWER TYLÖ IMPRESSION

Všechny parní sprchy Impression jsou v bílém nebo černém lakovaném hliníkovém rámu, dveře drží magnetická těsnící lišta, stěny jsou čiré nebo černé lakované sklo, zadní část je ze skleněné příčky doplňou o akrylátovou část s parním sloupem. Osvětlení 4ks LED světel ve strope. Ruční a horní sprcha. parní generátor s ovládáním h1. Doporučujeme instalovat úpravnu vody na odstranění vápníku z vody.

Steam Shower Impression i110/c – rohová záležitost

Steamshower i110c  h1

I110c black  h1 fl I110c  h1 fl

Steam door  Spot light  I110c 02 I110c 01  h1

layout 110c

PARNÍ SPRCHA TX202G - parní vestavný modul

Velmi zajímavá možnost, jak realizovat domácí parní lázeň. Stěna se sprchou a párou + dveře a prosklení.

Jak na to? Máte prostor, který chcete aby byl párou i sprchou, ale nechcete kabinku, OK. Vememe parní sloup – modul a k němu dáme dveře, z druhé strany přimontujeme prosklení (máme tři šířky), máme stěnu s dveřmi párou, sprchou a prosklením, touto stěnou zaklopíme prostor pro parní sprchu. Strop i stěny zaizolujeme a obložíme obkladem, strop zaklopíme a natřeme. Hotovo.

Jedině takto zakomponujete do Vaší krásné koupelny či třeba ložnice sprchu a parní lázeň v jednom. Podívejte se na obrázky a dole na schéma modulů. Rádi Vám pomůžeme domyslet zakomponování do Vaší stavby.

Výška komponentů: 2020 mm Moduly prosklení jsou široké: 398, 588 a 778 mm, dveře mají 778 mm. Příkon 4,5kW. Rámy jsou hliníkové, bíle lakované. Prosklené dveře jsou zaměnitelné L/P, magnetický zámek.

steam column, t202, steam, steam room, VIP

tx202-g   h1

 Steam column tx202 g_01

Steam column tx202 g_02   h1   tx202-g fl

layout tx202g 1   layout tx202g

PARNÍ SPRCHA TX202W - parní nástěnný modul

Chcemeli doplňit stávají prostor o parní sprchu, bude tx202w vhodnou volbou. Je to také velmi dobré řešení, pokud máte vlastní řešení vstupu a případně prosklení. Parní sprcha zvládne vypářit až 5,5m2. Stěny se doporučují tepelně izolovat. Prostor musí být uzavřený.

Nabízíme vlastní výrobu hliníkového prosklení a dveří vhodné pro parní lázně na míru. 🙂

Sprchový parní modul je vysoký 2200 mm (sprcha jde snížit. Jde instalovat od min. výšky místnosti 2140 mm. Obsahuje horní a ruční sprchu, parní generátor – to je jasné a dvě malé poličky. modul je z hliníku (stříbrný) čelo je bíle lakovaný hliník.

model_tx202w

i110c-01   tx202w adjustable   tx202w